Горностаївці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2019 14:27:36
Горностаївці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У 5- ту річницю вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні горностаївці зібралися на меморіальному мітингу у центрі селища.

До учасників заходу звернувся заступник селищного голови Анатолій Сизонець, який висловив щирі слова вдячності Героям за непохитну віру у світле майбутнє держави, безстрашність та мужність у відстоюванні її незалежності.

Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін сказав: "Ми з вами вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Так називають українців, які загинули в центрі Києва, на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській під час масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 років. Українці вшановують пам’ять героїв різних історичних подій: Битви під Крутами, Голодомору та Бабиного Яру. Ми пам’ятаємо ті героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти, адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Від часу загибелі Героїв Небесної Сотні ми стали свідками ще однієї масової трагедії. Але, наша держава не раз піднімалася з колін. Терновим шляхом дійшла Україна й до сьогоднішніх днів. Пам’ятаймо про жертовні серця Небесних Сотні, які до останнього подиху відстоювали свободу і незалежність нашої України!"

По закінченню мітингу керівники поклали квіти до пам'ятників борцям за свободу і незалежність нашої держави.

Корисні посилання