Гостинні громади - успішна Херсонщина: відбувся вебінар для територіальних громад

08.12.2020 10:59:28
Гостинні громади - успішна Херсонщина: відбувся вебінар для територіальних громад

Херсонщина є однією з найпривабливіших територій для відпочинку в Україні з інфраструктурою та індустрією гостинності, які активно розвиваються та інвестуються.

Питання розвитку внутрішнього туризму та індустрії гостинності, переваг участі у міжнародній програмі сталого розвитку пляжів та яхтенно-катерних стоянок «Блакитний прапор», підготовки та підвищення кваліфікації гідів Херсонської області за міжнародними стандартами фахівці облдержадміністрації обговорили з керівниками територіальних громад під час онлайн-вебінару.

До участі у вебінарі також долучилася Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, яка зазначила основні напрямки державної політики у сфері туризму та курортів.

Також про сучасний територіальний туристичний продукт, нові можливості самопрезентації громад розповіли науковці кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Херсонського державного університету й представники громадської організації «Екологічна ініціатива».

Розвиток туризму відіграє важливе соціальне та економічне значення для розвитку територіальних громад Херсонської області.

Корисні посилання