Гранти Міжнародного Вишеградського Фонду

12.01.2018 11:17:44
Гранти Міжнародного Вишеградського Фонду

Міжнародний Вишеградський Фонд оголошує конкурс проектних пропозицій для проектів, що сприяють демократизації та зміцненню громадянського суспільства у країнах Східного Партнерства у відповідності до політики Східного Партнерства Європейського Союзу. Дедлайн - 1 лютого 2018 року.

Проекти розглядаються у таких тематичних категоріях:

1. Законодавство та правосуддя
2. Належне врядування: публічне адміністрування / громадський порядок / політика / імміграційна політика
3. Комунікації, медіа та доступ до інформації
4. Розвиток громадянського суспільства / захист прав людини, підтримка меншин

Неурядові громадські неприбуткові організації є першочерговими одержувачами фінансування. Проект має імплементуватися в активній співпраці з мінімум 1 організацією з країн Східного Партнерства та трьома організаціями з країн Вишеградської четвірки, незалежно від заявника (перевага надається проектам, у яких задіяні інші країни Східного партнерства, а також усі країни Вишеградської групи).   

Максимальний імплементаційний період – 18 місяців (починаючи з квітня 2018 року - найраніше). Загальний бюджет проекту не має перевищувати  €100,000. Проектні пропозиції подаються он-лайн на сервері Вишеградського Фонду http://my.visegradfund.org/ до 12.00 четверга  01.02.2018.

Більше інформації – у додатку та на веб-сайті Вишеградського Фонду http://visegradfund.org/grants/visegrad-grants/visegrad-plus/ .

visegrad__announcement

Корисні посилання