Громада, яка об'єднує

11.06.2018 10:30:43
Громада, яка об'єднує

З моменту утворення міста Херсона в ньому жили представники різних національностей, але серед них завжди були євреї. Херсонська єврейська община має велику історію і сьогодні вона націлена на майбутнє.

Визнаним духовним лідером громади є головний рабин Херсона та Херсонської області Йосип Вольф, який живе і працює на Херсонщині понад 25 років.
Навчально-виховним закладом «Хабад», який об'єднує в собі школу і дитячий садок, керує Ігор Левін.
Херсонський Єврейський благодійно-общинний центр «Хесед Шмуель» очолює Олександр Вайнер. Цього року Центр відзначає своє 15-річчя.

«Хесед Шмуель» є однією з найуспішніших благодійних організацій України, його партнерами є такі великі фонди, як Американський Джойнт, Англійська WJR, Німецький EVZ.
Члени Херсонської єврейської громади разом з усіма жителями Херсонщини працюють над тим, щоб наша прекрасна Україна стала успішною і жити в ній люди могли б гідно.


Одним з важливих напрямків діяльності громади є благодійність і надання соціального захисту її членів.
Допомога кожному, хто потребує її, турбота про кожну людину, особливо про літніх і дітей, є щоденними турботами керівництва єврейської громади, її співробітників, волонтерів та активістів.
Зберегти і примножити єврейські цінності, виконувати заповіді, єврейські традиції, відзначати єврейські свята і спільні суботи, екскурсії, семінари, розвиток волонтерського руху, і, головне – забезпечення гідного життя людей похилого членів громади. Це першорядні і пріоритетні напрямки роботи Херсонської єврейської общини.

Парад по вул. Суворова на свято Лаг ба-Омер

Семінар «День Громади». Розвиток і підтримка в нашій Громаді. Проекти та ідеї, які сприятимуть поліпшенню якості життя членів громади та розвитку волонтерського руху

Директор Єврейського Центру «Хесед Шмуель» Олександр Вайнер проводить презентацію волонтерського проекту «Мир вашому дому» у Херсонському державному університеті на кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки факультету психології, історії та соціології

У міському парку пройшла акція «Подаруй настрій»

Відвідування Олешківського будинку-інтернату для дітей з інвалідністю. Волонтери привезли хлопцям засоби особистої гігієни, зібрані членами єврейської громади

Корисні посилання