Громадські організації закликали херсонців до здорового способу життя

04.12.2017 11:30:15
Громадські організації закликали херсонців до здорового способу життя

Чимало зусиль докладаються в області для популяризації в молодіжному середовищі літератури, присвяченої тематиці здорового способу життя, попередження і подолання наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу. Ці заходи носять інформаційний, пізнавальний та дискусійний характер. Під час їх проведення молодь має можливість висловити свою думку, поставити запитання і отримати відповіді на них.

Так, в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» у Херсоні 01 листопада проведено захід з пропаганди здорового способу життя, профілактики ВІЛ, алко та нарко залежності, під час якої була поширена друкована продукція з профілактики гендерно зумовленого насильства.

Зазначена акція відбулася за ініціативи Міжнародної Антинаркотичної Асоціації м.Херсон, Фонду громади міста Херсон «Захист», Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Херсонської міської ради, спостерігачів ОБСЄ Andy Offenbacher і Благодійного фонду «100% життя».

Акція охопила близько 500 жителів міста, які отримали друковану продукцію. Також проводилися консультації з проблеми залежності і насильства в сім'ї!Корисні посилання