Громадська рада при Білозерській районній державній адміністрації розглянула 5 важливих питань

25.06.2015 12:55:22
Громадська рада при Білозерській районній державній адміністрації розглянула 5 важливих питань
 
25 червня 2015 року в смт Білозерка відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації. 
 
До порядку денного засідання було включено 5 питань. Зокрема, були заслухані питання про перспективний план добровільного об’єднання територіальних громад Білозерського району, про організацію роботи щодо легалізації найманої праці та легалізації робочих місць в районі, про новий порядок надання житлових субсидій населенню та пільг на житлово-комунальні послуги населенню, про організацію проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року, про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму.
 
Жваву дискусію викликали всі питання порядку денного, особливо об’єднання територіальних громад та закон про «декомунізацію». Так, після об’єднання громад, в Білозерському районі, замість 22 буде тільки 3. Члени громадської ради переймалися питанням, чи не вплине таке об’єднання на погіршення надання адміністративних та соціальних послуг населенню та чи виконає держава свої зобов’язання перед об’єднаними громадами, які декларує?
Неоднозначну реакцію члени громадських об’єднань висловили до перейменування, в цей важкий час, населених пунктів та вулиць і провулків в районі. За моніторингом, проведеним райдержадміністрацією, в районі необхідно здійснити перейменування 6 сіл та 63 вулиці в 21 населеному пункті з 57 наявних в районі, а це може покласти додаткові витрати на гаманці пересічних громадян, які і так практично порожні. Разом з тим погодилися, що цю роботу необхідно проводити для відновлення національної справедливості, збереження історичної пам’яті українців та подолання наслідків панування тоталітарного режиму СРСР.
 
За підсумками засідання громадська рада прийняла відповідні рішення та рекомендації для районної державної адміністрації. 

Корисні посилання