Громадський порядок - під наглядом херсонських «шерифів»

16.08.2016 14:41:11
Громадський порядок - під наглядом херсонських «шерифів»

На Херсонщині протягом 6 років триває робота соціально спрямованого проекту щодо запобігання порушень громадського порядку. За цей період 1055 безробітних осіб були працевлаштовані на спеціально створені тимчасові робочі місця для участі в оплачуваних громадських роботах інструкторами з інформування населення, так звані «шерифи». Про це було зазначено під час прес-конференції на тему: «Зберегти мир та спокій у громаді допоможуть херсонські «шерифи»!», де спікерами виступили перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова та директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

«Враховуючи невідкладну потребу у формуванні в громаді спільної відповідальності за безпеку та спокій в суспільстві виникла нагода в активізації цієї роботи у Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському районах області. Планується залучити до цих видів робіт понад 100 безробітних», – підкреслив Євген Єрашов.

Він також наголосив, що потенційні учасники, а це в першу чергу демобілізовані бійці АТО та інші безробітні, пройдуть професійний відбір, короткострокове навчання де, окрім надання базових знань, їх навчать спілкуванню з людьми для знаходження шляхів мирного врегулювання конфліктів. Фінансування даних видів робіт здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих рад.

20160816_121549

«Зараз Чаплинський районний центр зайнятості вже видав направлення на цей вид робіт 5 безробітним, з них 4 – учасники АТО, 1 – демобілізований військовослужбовець. Каланчацький районний центр зайнятості видав направлення 2 безробітним та підібрав ще 4. Триває підбір безробітних і у Генічеському районі», – поінформував Євген Єрашов та наголосив, що нинішня ситуація потребує активізації зусиль для її вирішення.

Валентина Січова відзначила своєчасність і актуальність проекту та як представник обласної влади висловила підтримку у проведені заходів щодо його реалізації: «Завдяки наполегливій, щоденній праці, в області створено та реалізується соціальний проект, який необхідний для суспільства. І справа не тільки в тому, що потрібно працевлаштувати демобілізованих та інших, а й створити команду «шерифів», яка буде допомагати забезпечувати спокій мешканцям нашої області».

Корисні посилання