Громадськість долучається до реформи поліції в районі

25.11.2015 06:16:09
Громадськість долучається до реформи поліції в районі

25 листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика, за участі представників місцевого самоврядування, начальника Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції головного Управління Національної поліції України у Херсонській області Марлена Алімджанова, представників громадських об’єднань району, відбулося засідання за «круглим» столом з питань вироблення стратегії та формування рекомендацій щодо реформування поліції в районі.

07 листопада 2015 року набув чинності Закон України «Про Національну поліцію». Формально міліція країни припинила існування і стала поліцією. Але чи буде нова правоохоронна структура працювати за європейським зразком, або ж зміниться тільки її назва – питання, на яке відповідь отримаємо лише згодом.

Громадськість, в першу чергу, цікавило за яким принципом відбуватиметься відбір до реформованої структури та можливість все ж таки громадських активістів брати участь в ньому. За словами Марлена Ремзійовича, охочі працювати у поліції пройдуть переатестацію, перевірку на детекторі, враховуватиметься також освітній рівень кандидатів.

У районі планується створення груп швидкого реагування на території місцевих рад, які б мали можливість оперативно реагувати на виклики громадян.

Також присутніх запевнили, що при проведенні переатестації при Скадовському відділені поліції буде створено комісію, за участі громадськості.

Віктор Ананійович висловив сподівання на те, що реформована поліція дійсно стане дієвим органом і відповідатиме вимогам громадськості: «Нова поліція має стати командою фахівців правоохоронної системи», – зауважив голова райдержадміністрації.

За пропозицією Віктора Турика усі побажання та зауваження громадськість оформить офіційним листом та направить до районного відділення поліції.

Корисні посилання