Громадськість Каховщини підтримала акцію з прибирання соснового бору

21.09.2016 08:38:21
Громадськість Каховщини підтримала акцію з прибирання соснового бору

Справжньою гордістю Каховщини є річка Дніпро та їх мальовничі береги, які при недбалому поводженні з побутовими і промисловими відходами інколи стають сміттєзвалищем та середовищем для поширення різних інфекційних хвороб і епідемій. Лише розумне збереження та використання лісових та водних ресурсів забезпечить їхню придатність для майбутніх поколінь. На жаль, сміття – головна трагедія каховського лісу, що часом починає нагадувати гігантське звалище. «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Цю народну мудрість треба нагадати кожному, хто ще не усвідомив що треба оберігати природу для наших нащадків.

В суботу, 17 вересня за ініціативи ДП «Каховський лісгосп» при підтримці районної та міської влади пройшла акція з прибирання соснового бору. Метою проведення заходу є очищення соснового бору, берегів річки та привернення уваги громадськості до екологічних проблем, щодо збереження чистоти ресурсів, а також виховання бережливого ставлення громадян, особливо молоді, до природи.

Участь в акції взяли не тільки каховчани, а й мешканці села Малокаховка Каховського району.

Не зайвим буде сказати  що у акції, взяли участь понад 80 малокаховчан.. Слід відзначити активну допомогу небайдужих жителів села, високу організаторську роботу учнів і педагогів загальноосвітньгої закладу, участь працівників місцевого самоврядування на чолі із керівником Малокаховської громади Володимиром Миколайовича Лукашенко.

Під час акції передбачалося провести збір побутових відходів і сміття вздовж берегу річки та в лісовому масиві. Озброївшись санітарно-гігієнічними засобами, учасники акції почали збирати пластикові пляшки та поліетиленові пакети, яких чимало залишили після себе недобросовісні відпочиваючі під час літнього відпочинку

Прибирання зайняло майже 3 години, загалом охоплено ділянку від самого в’їзду до лісу до кінця с. Малокаховка.

Від  побутового сміття було очищено прибережну смугу річки Дніпро та територію соснового бору загальною довжиною більш ніж 3 км та вивезено декілька тон побутових відходів.

По закінченню акції всі її учасників чекав смачний сніданок. За часи роботи усі отримали задоволення від виконаних добрих справ та тісного спілкування з природою. І все це на свіжому повітрі…

 Слід зазначити що окрім небайдужих жителів міста і району, акцію підтримали громадські та партійні організації.

Корисні посилання