«Круглий стіл» на тему: «Обговорення проекту обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2021 роки»

01.07.2016 16:33:19
«Круглий стіл» на тему: «Обговорення проекту обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2021 роки»

05 липня 2016 року о 13.30 в конференц-залі Департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації відбудеться зустріч з громадськістю щодо обговорення проекту Обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2021 роки.

Організаторами заходу виступають Департамент охорони здоров`я обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер».

Під час заходу планується обговорити епідеміологічну ситуацію щодо туберкульозу, поєднаної патології: туберкульоз у ВІЛ-інфікованих, мультирезистентного туберкульозу в Україні та Херсонській області, рівень обізнаності населення щодо шляхів передачі захворювання, доступ до надання медичної допомоги хворим на туберкульоз, стан профілактики та умови лікування, амбулаторна модель лікування хворих на туберкульоз, завдання і заходи проекту обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2021 роки.

До участі у заході запрошується зацікавлена громадськість, представники засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії 21, Департамент охорони здоров`я обласної державної адміністрації (конференц-зал, І поверх).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи:

– Коваль Галина Володимирівна, головний позаштатний фтизіатр Департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації, тел. (0552) 37 28 27, e-mail: [email protected].

Корисні посилання