Науково-практичний семінар на тему: «Міська інфраструктура. Час діяти»

16.06.2016 10:27:28
Науково-практичний семінар на тему: «Міська інфраструктура. Час діяти»

09 червня 2016 року о 10.00 відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Міська інфраструктура. Час діяти».

Організатором заходу виступає Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації.

На семінарі розглядатимуться питання: сучасна нормативна база та нові технології у сферах водопровідно-каналізаційного господарства та поводження з твердими побутовими відходами.

Семінар стане майданчиком для ділового співробітництва та слушною нагодою для встановлення якомога більшої кількості партнерських контактів між його учасниками.

На даному семінарі будуть виступати з доповідями спеціалісти  Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ДП «НДКТІ МГ»), а також буде проведено знайомство учасників наради з передовими технологіями, які будуть представлені постачальниками обладнання.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань,  райдержадміністрацій та міськвиконкомів, засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, пл. Свободи,1, ІІІ поверх, сесійний зал.

У разі зацікавленості та бажання взяти участь у зазначеному заході просимо поінформувати за телефоном (0552) 49 02 09, e-mail: [email protected].

 

Корисні посилання