Група компаній «Данон»

10.01.2019 10:14:19
Група компаній «Данон»

Генеральний директор – Наталі Алькер

Місія «Данон» – нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.

Група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого харчування. У «Данон» в Україні працює понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук).

Продукція компанії випускається під торговими брендами: «Активіа» «Актімель» «Живинка, «Растішка», «Простоквашино» «Простоквашино» для малят, «Актуаль», «Данісімо», «Смішарики», «Тема», «Біобаланс».

 Бізнес дитячого харчування представлений в Україні компанією «Нутриція» з брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш».

Група «Данон» представлена в 130 країнах світу. Компанії належить понад 190 заводів, на яких працюють близько 102 000 співробітників.

Історія становлення групи компаній «Данон» починається ще у 1896 році, коли  Мартинус Ван-Дер-Хаген виготовив першу в світі молочну суміш  «kindermilk» на основі досліджень оптимального дитячого харчування професора Бакхауса з Німеччини.

У 1906 році випущено першу лікувальну суміш  Nuticia: суміш з низьким вмістом лактози для пацієнтів із діабетом. Саме з цієї суміші компанія «Нутріція» започаткувала новаторську концепцію спеціалізованого лікувального харчування.

Компанію з виробництва йогурту заснував Ісаак Карасу. Ідея виникла, коли Карасу ознайомився з гіпотезою видатного українського біолога Іллі Мечникова: вчений вивчав вплив болгарської палички, що міститься в йогурті, на організм людини та дійшов висновку, що вона добре впливає на травлення та підвищує захисні сили організму.

Але коли у 1912 спалахнула Перша Балканська війна, Ісаак через політичні причини був вимушений покинути Грецію і переїхав до Барселони. Там він змінив прізвище і став Ісаакам Карассо.

У 1919 році Ісаак Карассо створює компанію, яку назвав на честь свого сина і використовуючи культури інституту Пастера та дослідження Іллі Мечнікова, створив йогурт та запустив його продаж в аптеках під назвою «Данон»: Danone — це зменшувально-пестливе від імені Даніель і означає буквально «маленький Даніель».

Таким чином, історія «Данон» розпочалася із бажання іспанського підприємця Ісаака Карассо допомогти дітям із розладом травлення.

У 1923 році Барселонський коледж лікарів офіційно затвердив, що йогурт – це «природній продукт харчування, корисний для здоровʼя».

І от вже майже століття Група компаній «Данон» виробляє корисні та смачні продукти харчування, адаптовані до харчових потреб наших споживачів. Чотири напрямки бізнесу «Данон» - свіжі молочні продукти, вода, дитяче харчування та медичне харчування – об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.

Danone в Україні працює з 1998 року. У 2006 році придбано молокозавод «Родич» у Херсоні, який був осучаснений та перейменований у «Данон- Дніпро».  

З червня 2010 в результаті злиття компаній Danone і «Юнімілк», до переліку українських активів «Danone-Юнімілк» увійшли три заводи — «Данон-Дніпро», де випускається більше 80% продукції Danone, завод «Галактон» у Вишневому (Київська область) і «Кремез» - в Кременчуці.

Компанія продає в Україні молочні продукти під торговими марками «Актімель», «Активія», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Біобаланс», «Тема», «Простоквашино», «Галактон».

 

 

Як і в усіх інших країнах, в Україні Данон пропагує здоровий спосіб життя. Основні види продукції, що виробляється в Україні: молочні та кисломолочні продукти, вершкове масло, вершки, сметана, молоко та йогурт.

У 2014 році Данон та Mars Inc.- два провідних виробника продуктів харчування у світі, створили інноваційний інвестиційний фонд під назвою LIVELIHOODS FUND - Фонд створено для підтримки сімейних фермерських господарств, щоб поліпшити умови життя фермерів та їх громад.

У 2015 році «Данон» анонсує Маніфест «Данон-2020» - це декларація, яка визначила напрямки діяльності по всьому світу. Стратегія Маніфесту покликана трансформувати компанію до 2020 і стосується більш ніж 100 000 сільгоспвиробників по всьому світу.

У 2017 році «Данон» презентує оновлений логотип та салоган «One Planet. One Health», закликаючи кожного жителя планети стати учасником революції у поглядах на харчування. Такі зміни відображають прагнення компанії сприяти поширенню усвідомленого ставлення споживачів до продуктів харчування. Зі зміною салогану оновлено логотип.

Малюнок хлопчика на логотипі став більш реалістичним та оптимістичним – втілює позитивні зміни і незмінний новаторський дух, притаманний компанії з моменту заснування.

ТОВ «Данон-Дніпро»

Директор заводу: «Данон-Дніпро» - Юзва Михайло Йосипович
Адреса: м.Херсон, Бериславське шоссе, 37;
Тел.: +38 0552 44 89 00 
Факс: +38 0552 44 89 01
Ел. пошта: reception.ukraine@danone.com; Lesia.Zinchuk@danone.com.

Корисні посилання