Гучно та весело відсвяткували день селища мешканці Великої Лепетихи

21.10.2019 14:06:03
Гучно та весело відсвяткували день селища  мешканці Великої Лепетихи

19 жовтня 2019 року селище Велика Лепетиха відсвяткувало 227 річницю з дня заснування.

О 16:00 год. на центральній площі селища зібралося чимало місцевих жителів та гостей селища аби відпочити від щоденних справ та відсвяткувати день народження Великої Лепетихи.

З вітальним словом до великолепетисців звернулися: голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська, голова Великолепетиської селищної ради Микола Сінькевич. Представники влади щиро подякували місцевим жителям, які зробили вагомий внесок у розвиток Великої Лепетихи, її соціально-культурну сферу, мають активну громадську позицію та побажали рідному селищу процвітання, а великолепетисцям – добра, здоров’я, родинного затишку та благополуччя.

Під час урочистостей були оголошені подяки керівництва району місцевим жителям, чия сумлінна праця, активна громадська позиція й любов до рідного краю сприяють розвитку та процвітанню Великої Лепетихи. Подякою Міністерства культури України та Національної Хореографічної Спілки України відзначено вокально-хоровий колектив «Острівчани» Великолепетиського селищного будинку культури за вагомий колективний внесок у розвиток української культури і хорового мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність.

Чудова родинна атмосфера, веселі дитячі розваги та яскрава концертна програма працівників та вихованців селищного будинку культури, святковий феєрверк – все це подарувало мешканцям та гостям селища незабутні радісні враження!

Корисні посилання