Херсонцям повернули 3,4 мільйони гривень податкової знижки

29.10.2019 16:05:38
Херсонцям повернули 3,4 мільйони гривень податкової знижки

Станом на 01.10.2019 року до управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів,  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звернулось 2275 громадян, які виявили бажання скористатись правом податкової знижки та повернути з бюджету частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

За дев’ять місяців п. р. 1621 декларант вже отримав з бюджету на рахунки 3,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Податкову знижку декларували за напрямками: оплати за навчання (77%), участі у недержавному пенсійному страхуванні (22%), іпотеки (2%), оплати допоміжних репродуктивних технологій (штучне запліднення) (1%).

Нагадуємо: до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково має бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Правом на отримання податкової знижки можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за навчання себе або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива.

Звертаємо увагу: право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2018 рік необхідно подати до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2019 року.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

                                                            Корисні посилання