Херсонщина – єдина область в Україні, яка відкрила найбільшу кількість навчально-практичних центрів за минулий рік

19.06.2019 12:48:03
Херсонщина – єдина область в Україні, яка відкрила найбільшу кількість навчально-практичних центрів за минулий рік

На цьому наголосив директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час засідання Регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), яку провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

За словами Євгена Криницького, у минулому році на Херсонщині було відкрито 16 навчально-практичних центрів: «І це єдина область в Україні з такою кількістю, бо порівняно з іншими регіонами, де відкривалися 2-3 центра, Херсонщина є передовою саме в розвитку матеріально-технічної бази професійної освіти».

Розповідаючи про минулорічні здобутки, директор Департаменту зазначив, що загальний обсяг регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної освіти області на 2018 рік становив 3600 осіб, у тому числі кваліфіковані робітники – 3495 осіб та молодші спеціалісти – 105 осіб. Регіональне замовлення виконане на 89% та на навчання прийнято 3195 осіб.

Крім того, Євген Криницький розповів, що всього по області закладам фахової передвищої освіти погоджено обсяги прийому за регіональним замовленням 2019 року - 826 місць, з них медична галузь - 319, культури - 126.

«Департаментом погоджено пропозиції щодо максимальних  обсягів прийому за державним замовленням у 2019 році закладам, підпорядкованим Міністерству освіти і науки України у кількості 4297 місць», - підкреслив Євген Криницький.

Також на засіданні обговорили стан та тенденції розвитку ринку праці Херсонської області у 2019 році та розглянули питання впровадження у підготовку кваліфікованих кадрів дуальної форми освіти.

Наприкінці засідання всім присутнім було роздано проект регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної та фахової передвищої освіти у 2019 році для затвердження.Корисні посилання