Херсонщина долучилась до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

17.10.2020 14:08:06
Херсонщина долучилась до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Близько 30 тисяч молодих дерев висадили сьогодні у населених пунктах області. Так Херсонщина долучилася до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України» у рамках якого в країні планують за добу висадити 1 млн дерев.
Понад 10 тисяч саджанців сосни кримської висадили сьогодні й у 21 кварталі Олешківського лісництва ДП «Олешківське лісомисливське господарство». 


Участь у акції взяв голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв. Він подякував за активну позицію усім ековолонтерам та зазначив, що озеленення Херсонщини є одним із найважливіших завдань, над яким працює не лише місцева влада, але й громада області.  


«Цього року ми висадили вже понад 500 тисяч нових дерев і сьогодні висаджуємо ще 30 тисяч в рамках національної програми «Озеленення України». До вказаної акції Херсонщина долучилась ще на початку цього року і наразі ми продовжуємо цю справу», - розповів Юрій Гусєв. 
Варто зазначити, що лише до Олешківського лісництва висаджувати молодий ліс приїхали понад сотня небайдужих жителів області. Одночасно нові дерева саджали й на декількох локаціях у Херсоні та інших населених пунктах області. За словами начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяни Касіч, завдяки таким масштабним акціям на Херсонщині розширюються площі лісових насаджень. 


«Це одна з наймасовіших екологічних акцій в Україні і на Херсонщині. Тому встановлений завдяки спільним зусиллям небайдужих до екології людей рекорд буде занесено до Книги рекордів України», - наголосила вона.Корисні посилання