Херсонщина отримала першу благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом

24.03.2020 12:16:57
Херсонщина отримала першу благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом

Очільник Херсонщини Юрій Гусєв зустрівся з представниками великого бізнесу області в рамках засідання Єдиного антикризового штабу.

Головне питання – допомога з боку підприємців під час проведення заходів щодо протидії поширенню коронавірусу в Херсонській області.
Юрій Гусєв наголосив на важливій ролі, яку можуть і мають відігравати лідери бізнес-спільноти в ситуації безпрецедентних викликів, що наразі з’явилися в Україні.

«Ми робимо сьогодні все, щоб залучити підтримку місцевого бізнесу, об’єднати зусилля, показати єдину позицію в боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Херсонській області», – зазначив голова облдержадміністрації.

Він також підкреслив, що сьогодні важливо забути про політичні вподобання. Адже херсонці мають відчувати себе захищеними у цей складний час. Тому закликав бізнесменів приєднатись до Єдиного антикризового штабу.

«Ми вже отримали позитивні відгуки від бізнесменів та підприємців про їх готовність долучатись. Хтось готовий перераховувати кошти на обласну інфекційну лікарню, хтось закуповувати засоби захисту. І сьогодні ми вже отримаємо частину першої допомоги від народного депутата Вадима Новинського», - зазначив Юрій Гусєв.

Він акцентував, що насамперед необхідно показати спільну роботу в напрямі подолання страшної інфекції і виконати завдання, які поставив Президент України. Одне з них – взаємодія з регіональними та національними бізнесменами.
Як зауважив народний депутат Вадим Новинський, малому, середньому та великому бізнесу потрібно сконцентруватись на допомозі державі в боротьбі з поширенням коронавірусу.

«В рамках допомоги ми привезли в Херсон та передаємо місцевим лікарням 2 апарати ШВЛ, найсучасніші. Кожен з них розрахований на 2 людини одночасно, аби летальних випадків у Херсонській області було якомога менше або вони взагалі дорівнювали нулю. Також 200 костюмів індивідуального захисту для лікарів та 200 спеціальних окулярів», - зазначив він та додав, що в подальшому також планується надання подібної допомоги.

Народний депутат підкреслив, що від кожного буде залежати те, як швидко поширюватиметься епідемія. Тож закликав відгукнутися бізнесменів Херсонщини та об’єднати зусилля з обласною та місцевою владою.

Резюмуючи зустріч, Юрій Гусєв ще раз звернувся до підприємців області з проханням надати допомогу медичним представникам та соціально незахищеним верствам населення. 

Бізнесмени Херсонщини не залишились осторонь сьогоденних проблем. Так, у рамках роботи Єдиного антикризового штабу свою допомогу вже запропонували 24 підприємці Херсонської області. Робота триває.Корисні посилання