Херсонщина стала однією із перших областей-переможців грантової програми Асоціації індустрії гостинності України

10.02.2017 08:11:23

Рада правління Асоціації індустрії гостинності України (АІГУ) прийняла рішення надати фінансову та експертну підтримку для розроблення програми розвитку туризму 4 учасникам грантової програми «Підтримка розвитку туризму в регіонах», а саме: Херсонська область, Коблевська об'єднана територіальна громада, місто Хотин, Черкаська область.

На сьогодні це чудова можливість для подальшого забезпечення продуктивного, комплексного та  системного розвитку курортно-рекреаційних територій, туристичної інфраструктури, внутрішнього та в’їзного туризму, що можливо за умови наявності окремої ефективної обласної програми з  розвитку туризму та курортів, яка у достатній мірі щорічно фінансуватиметься, у тому числі на заходи з маркування маршрутів, встановлення вказівних знаків, облаштування відпочинкових та сервісних зон, проведення їх благоустрою, збереження об’єктів історико-культурної спадщини та інших заходів при можливому співфінасуванні відповідних заходів з районних бюджетів.

Асоціація індустрії гостинності України  оголосила дану грантову програму з метою сприяння розвитку внутрішнього та в'їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій. На меті конкурсу стоїть розробка якісних програм розвитку туризму в містах, районах та областях України. 10 громад отримають фінансування для розробки програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 грн.

До участі у грантовій програмі запрошуються представники органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області, у разі якщо:туризм входить у п'ятірку пріоритетних напрямків розвитку області;заявник має підтримку обласної ради; у області відсутня діюча програма розвитку туризму.

Для участі у конкурсі представник органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області у довільній формі надсилає на адресу: [email protected] таку інформацію:

- прізвище, ім'я, по-батькові заявника;

- місце роботи, посада та телефон заявника;

- місто, район чи область, які потребують програми розвитку туризму.

Прийом аплікаційних заяв на грантову програму «Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні» триватиме з 1 січня 2017 до 1 березня 2017 року. Відповідь кожному заявнику надсилається не пізніше 15 робочих днів з моменту одержання.

На даний час Скадовською райдержадміністрацією Херсонської області також направлено відповідну заявку ну участь у програмі. Саме час приєднатись тим районам і містам, які також прагнуть об’єднано розвивати внутрішній туризм в Україні!

Корисні посилання