Херсонщина туристична: “Зелені хутори Таврії” - відпочинок для всієї родини

06.06.2020 17:41:24
Херсонщина туристична: “Зелені хутори Таврії” - відпочинок для всієї родини

Втомилися від життя у великому та шумному місті? Набридла нескінченна метушня? Тоді вам однозначно сподобається та піде на користь відпочинок у комплексі “Зелені хутори Таврії”, який пропонує мандрівникам різні види. 

Неймовірну та затишну атмосферу, яку  створює віддаленість і незаймані землі, гостинні господарі, мальовничі краєвиди та автентична культура, представникам засобів масової інформації презентували під час старту літнього сезону. 

Якщо ж ви вирішили відпочити всією родино, то “Зелені хутори Таврії” - це безпрограшний варіант, адже саме тут кожен член сім'ї зможе обрати для себе рід відпочинку, який обов'язково припаде до душі. 

Якщо ви прихильник спокійного відпочинку, то історичний екскурс “Секрети майстрів” - це те, що вам потрібно. Тут справжні майстри своєї справи залюбки познайомлять вас з процесом миловаріння, виготовлення натуральних свічок, бджолярства. Крім цього, майстри-гончарі та ковалі поділяться секретами свого ремесла. 

Для любителів активного відпочинку також знайдуться зайняття у “Зелених хуторах Таврії”: катання на конях, прогулянки водоймами, уроки від майстра-зброяра та багато іншого. 

Додамо, що “Зелені хутори Таврії” — єдиний у східній Європі комплекс, розташований на незайманій природі Таврійської лісостепової зони. Це Україна в своїй історичній і культурній мініатюрі. Територія хуторів займає понад 100 гектарів. 

Основна концепція створення цього проєкту - об'єднання культурно-просвітницьких, екологічних та розважально-ігрових складових на базі історії рідного краю, екології та сучасного мистецтва.Корисні посилання