Херсонщина укріплює відносини з Туреччиною

12.02.2019 13:04:01
Херсонщина укріплює відносини з Туреччиною

12 лютого відбулась офіційна зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з Генеральним консулом Республіки Туреччина в Одесі Садіном Аййилдизом, який вперше відвідав Херсон.

У ході діалогу сторони порушили питання щодо будівництва житла для переселенців з анексованого Криму на території Херсонської області.

Також Андрій Гордєєв зауважив, що Херсонщину цікавить досвід Туреччини у медичній сфері. Адже технології та методики цієї країни, які використовуються у лікуванні, є одними з найкращих у світі. Так, очікується підтримка щодо імпортування циклотрону зі Стамбулу для Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

Генеральний консул зазначив, що регіон є дуже важливим для Туреччини, адже на території Херсонської області проживає велика кількість турків, регіон є туристично привабливим і має потужний аграрний потенціал.

Під розмови пан Садін Аййилдиз наголосив, що Республіка завжди готова підтримувати та співпрацювати з Херсонщиною, і висловив надію на скоріше підписання договору про вільну торгівлю, що сприятиме розвитку економіки двох країн.

«Наразі ми відновлюємо імідж Херсонщини після окупації Криму, тому для нас дуже важлива допомога іноземних колег. Дякуємо Туреччині за підтримку Меджлісу, що діє на території країни, а також чітку позицію щодо окупованих територій України», - підсумував голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.Корисні посилання