Херсонщину та Польщу з’єднають прямими авіарейсами

15.06.2018 20:17:54
Херсонщину та Польщу з’єднають прямими авіарейсами

Авіакомпанія «BRAVO AIRWAYS» та Міжнародний аеропорт «Херсон» відкрили новий рейс за маршрутом Люблін - Херсон - Люблін.

Сьогодні, 15 червня, традиційно водяною аркою, Херсонщина зустрічала перший літак авіакомпанії «BRAVO AIRWAYS», який прибув у аеропорт «Херсон». Першим рейсом прилетіло 18 пасажирів та відлетіло у зворотному напрямку 37.

Регулярні рейси здійснюватимуть тричі на тиждень: кожного четверга, п’ятниці та неділі.

З урочистою подією з нагоди відкриття нової частоти присутніх привітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

«Приємно, що сьогодні Херсонщина вкотре демонструє рівень стабільності в плані розвитку економіки. Відкриття сьогоднішнього рейсу – це своєрідне «вікно» у світ. І я переконаний, що цей проект буде мати своє продовження», - наголосив Олександр Адамчик.

Присутній на заході заступник директора авіакомпанія «BRAVO AIRWAYS» Юрій Степаненко підкреслив, що аеропорт «Херсон» на сьогодні є одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів з гарною перспективою: «Ми покладаємо великі надії на аеропорт Люблін, оскільки в Польщі навчається велика студентська діаспора та ця країна має неабиякий туристичний потенціал».

Керівники обласної влади подякували власнику авіакомпанії за співпрацю і висловили сподівання, що завдяки новим авіасполученням, покращиться інвестиційна та туристична привабливість нашого краю.Корисні посилання