Херсонщину відвідали лідери Європейських країн 

22.08.2021 15:48:25
Херсонщину відвідали лідери Європейських країн 

Напередодні Дня Незалежності України з робочим візитом КПВВ “Чонгар”, який розташований на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом, відвідали Президентка Естонії Керсті Кальюлайд та голова Сенату парламенту Чеської Республіки Мілош Вистрчил. 

Після огляду роботи КПВВ вони дали пресбрифінг для представників ЗМІ.

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд висловила підтримку в прагненні України повернути тимчасово окупований півострів.

“Дуже трагічно, що сьогодні більше мільйона українців є вимушено переміщеними особами. Це величезна втрата для суспільства. Окупація триває вже вісім років. Цю проблему потрібно вирішити, але на превеликий жаль це неможливо зробити швидко. Можу вас запевнити, що в нас дуже багато терпіння. Потрібно продовжувати боротися допоки Крим не буде деокуповано й повернуто до складу України”, - наголосила Керсті Кальюлайд.

Голова Сенату парламенту Чеської Республіки Мілош Вистрчил зазначив: “Уряд Чехії одразу висловив свою підтримку Україні стосовно того, що ми намагатимемося докладати максимум зусиль, аби до складу України повернувся Крим та Східні території”. 

Голова облдержадміністрації Сергій Козир наголосив, що для України є важливим найвищий рівень уваги міжнародних партнерів до питання деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого півострова. 

“Підтримка наших іноземних партнерів дає нам впевненість в тому, що Україні вдасться повернути свою територіальну цілісність. Ми ж зі своєї сторони робитимемо все можливе, аби люди, які змушені жити в російській окупації, бачили позитивні зміни в Україні. Дякую Вам за підтримку та сподіваюсь на подальшу плідну  співпрацю”, - підкреслив очільник Херсонщини.Корисні посилання