Херсонщину відвідав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

08.09.2020 16:29:09
Херсонщину відвідав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

З робочою поїздкою Херсонську область відвідав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко.

Він оглянув КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка» разом із Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем та заступником голови Херсонської ОДА Вадимом Чабаном.


Зокрема, Ігор Яременко відвідав режимну та сервісну зони КПВВ, дамбу на Північно-Кримському каналі поблизу КПВВ «Каланчак».

Також заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ознайомився з роботою ЦНАПів на КПВВ «Каланчак» та у смт Чаплинка.


Крім того, Ігор Яременко поспілкувався з представниками громадських організацій, які опікуються питанням захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Вони обговорили питання перетину адмінмежі студентами з тимчасово окупованих територій, які отримують освіту в українських навчальних закладах.

“На засіданні Уряду планується розглянути питання, яке спростить процедуру перетину КПВВ студентами, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Це рішення поширюватиметься й на супроводжуючих осіб”, - розповів Ігор Яременко.Корисні посилання