Херсонські аудитори розглянули звернення громадян

02.01.2020 14:22:09
Херсонські аудитори розглянули звернення громадян

Аудитори проаналізували стан роботи з розгляду звернень (скарг) громадян на Херсонщині. Зокрема, у 2019 році до Управління звернулись 72 громадянина із 68 зверненнями. При цьому, поштою надійшло 30 звернень, на особистому прийомі – 4, через органи влади – 34.

Звернення стосувалися діяльності центральних (6) і місцевих органів (24) виконавчої влади; підприємств та установ (22); питань трудового законодавства і оплати праці (5), соціальних та інших питань.

За результатами 63 розглянутих по 35 зверненням надано обґрунтовані роз’яснення, чотири звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора, 23 звернення вирішено позитивно.

Випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень не встановлено.

Заради забезпечення відкритості і прозорості у діяльності Управління, у звітному періоді, для надання відповідей на запитання громадян, проведено 83 прямих телефонних ліній. Відповідні анонси розміщено на веб-ресурсах.

Номер «телефону довіри» Управління (0552) 26-36-28 доведено до громадськості через засоби масової інформації.

Заради підвищення ефективності зворотного зв’язку громадяни можуть повідомити про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надсилати інформацію на електронну адресу [email protected].

 

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіКорисні посилання