Херсонські платники вивчали практику трансфертного ціноутворення

08.09.2017 11:20:08

Головне управління ДФС у Херсонській області та Херсонська Торгово – промислова палата провели для платників податків Херсонщини масштабний семінар з трансфертного ціноутворення (далі - ТЦ). Захід відбувся 07 вересня 2017 року в приміщенні Херсонської Торгово - промислової палати.  

В якості спікерів запрошено  представників Міжнародного правового центру EUCON: аудитора, партнера, керівника практики ТЦУ Ларису Врублевську і адвоката, заступника керівника практики Володимира Бевзу.

Семінар було розпочато зі вступного слова Ігоря Клима, начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, який привітав всіх присутніх, закцентував увагу на новації у сфері трансфертного ціноутворення та побажав усім учасникам плідної роботи на семінарі.

Спікери розповіли учасникам про практичні аспекти підготовки звітності та документації по ТЦ за 2016 рік, детально зупинившись на нюансах заповнення кожної форми звітності. Розглянули зміни в законодавстві з трансфертного ціноутворення 2017 року, а саме: критерії контрольованих операцій, обґрунтування цін за форвардними та ф’ючерсними контрактами. Порадили присутнім вести та зберігати документацію щодо трансфертного ціноутворення, - це дозволить самостійно виявляти ризики, вчасно та правильно регулювати й перевіряти свої бізнес - процеси. Зосередили увагу присутніх на розмірах штрафних санкцій у сфері трансфертного ціноутворення.

Фахівці управлінь аудиту та податків і зборів з юридичних осіб фіскального відомства  області зупинилися на практиці проведення податкових перевірок контрольованих операцій. Окреслили основні підстави, етапи організації проведення перевірок із питань повноти нарахування та сплати податків під час здійснення контрольованих операцій.

Учасники семінару отримали відповіді на свої запитання та корисну інформацію, яка стане їм у нагоді у практичному застосуванні.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській областіКорисні посилання