Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання на суму 139 тис. грн

19.06.2019 11:32:32
Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання на суму 139 тис. грн

19 червня в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася офіційна передача медичного обладнання, закупленого за благодійні кошти. Заклад отримав фотометричний аналізатор гіпербілірубінемії, двоканальний шприцевий дозатор, шприцевий насос та 2 портативні монітори пацієнта. Для цього лінія магазинів EVA в рамках постійно діючого проекту «Orange Days», що тривав всього 4 дні, зібрала 139 тис. грн. Нове обладнання буде використовуватися для лікування передчасно народжених дітей, що перебувають у відділенні виходжування новонароджених недоношених дітей.

«Щороку в області передчасно народжується близько 800 недоношених дітей, з них більше 300 діток проходить через наш заклад, де вони отримують медичну допомогу. Недоношені діти мають критичні стани і потребують особливих умов догляду, медичної допомоги і особливого обладнання. Нам вкрай потрібні інфузомати, монітори, аналізатори гіпербілірубінемії. Ми щиро вдячні за допомогу лінії магазинів EVA і усім, хто взяв участь в цій акції. Низький вам уклін! Крім матеріальної допомоги закладам, це ще й суспільна акція, що привертає увагу і суспільства, і держави до потреб медичних установ, які наразі повністю не забезпечені медичним обладнанням і медикаментами», - подякувала благодійникам головний лікар закладу Інна Холодняк.

В Україні близько 10% дітей народжуються передчасно, з них виживають 85%. Лікування діток, які народилися до 28 тижнів вагітності коштує до 20 тис. грн. на день. Частково ці витрати покривають держава, обласний бюджет, але допомога благодійників зайвою не буває.

Керівниця PR відділу лінії магазинів EVA Олександра Гнатик зазначила, що національна програма «Orange Days» триває ще з 2015 року і за цей час компанія зібрала більше 1,2 млн. грн, що були спрямовані 11 перинатальним центрам та дитячим лікарням України. «Ми, як соціально відповідальний бізнес, хочемо привносити позитивні зміни, втілювати ціннісні соціальні ініціативи. А що може бути ціннішим за порятунок дитячих життів? Ми робимо це для того, щоб якомога більше молодих мам були впевнені в тому, що їхні дітки отримують кращу допомогу з новим та якісним обладнанням», - зазначила Олександра Гнатик.

Наразі у відділенні перебуває 13 діток, що народилися недоношеними. Нове обладнання в поєднанні з високою професійною майстерністю дитячих лікарів допоможе врятувати їх здоров’я та життя.

 

 

Корисні посилання