Херсонські команди посіли перші місця у змаганнях з футболу

24.09.2013 23:52:00

З 16 по 20 вересня 2013 року в м.Скадовськ на стадіоні «Колос» навчально-спортивної бази «Скадовськ» проходили заключні змагання з футболу за програмою Всеукраїнських змагань 2013 року серед збірних команд дівчат та юнаків 1997-1998 років народження

Херсонська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України стала переможцем у загальнокомандній першості Всеукраїнських змагань 2013 року серед збірних команд дівчат та юнаків позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ВФСТ «Колос» АПК України під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Про це інформує Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.
З 16 по 20 вересня 2013 року в м.Скадовськ на стадіоні «Колос» навчально-спортивної бази «Скадовськ» проходили заключні змагання з футболу за програмою Всеукраїнських змагань 2013 року серед збірних команд дівчат та юнаків 1997-1998 років народження.
У зазначених змаганнях взяли участь 5 команд дівчат та 8 команд юнаків (Херсонська, Запорізька, Полтавська Чернівецька, Житомирська, Миколаївська, Львівська, Хмельницька та Харківська області).
Збірна команда дівчат Херсонської області виборола перше місце, на другому місці – збірна Запорізької, на третьому – збірна Полтавської області.
Збірна команда юнаків Херсонщини виборола золоті медалі. Срібними призерами стала команда Запорізької області, бронзовими – представники Житомирської області.
Команди переможці та призери змагань були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами організаторів змагань. Херсонці Вікторія Кислова та Владислав Жавко визнані кращими гравцями відповідно воротарем турніру та кращим нападаючим. 

Корисні посилання