Херсонських талановитих фотографів запрошують розповісти про свій регіон світлинами

17.06.2020 15:31:04
Херсонських талановитих фотографів запрошують розповісти про свій регіон світлинами

Міністерство закордонних справ України запрошує талановитих українських фотографів і просто авторів вдалих світлин до співпраці над одним цікавим стартапом державного значення - «Фотобанк «Україна».

Дмитро Кулеба на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що хоче розповідати світові про нову Україну: креативну, динамічну та інноваційну.

«На противагу всім застарілим «пострадянським» стереотипам, а також брехні, яку дехто свідомо розповсюджує про нас у світі. Аби вводячи назву нашої держави у пошук гугл, іноземець у будь-якій частині світу бачив її класною і цікавою», - зазначається у повідомленні.

У цьому завданні без якісного візуального контенту не обійтися! Шукаємо фотографів, які готові співпрацювати і долучити свої талановиті роботи до просування сучасного і позитивного образу нашої держави за кордоном. Допоможіть нам показати Україну такою, якою її бачите ви.

Тож, якщо ви готові взяти участь, напишіть нам на адресу: public.diplomacy.ukraine@gmail.com  та надсилайте світлини неймовірної Херсонщини.

 

Рожеве озеро на Херсонщині - світлина Євгена СамученкаКорисні посилання