Херсонський Єврейський благодійно-просвітницький центр «Хесед Шмуель» відсвяткував власне 15-тиріччя

27.07.2018 12:56:36
Херсонський Єврейський благодійно-просвітницький центр «Хесед Шмуель» відсвяткував власне 15-тиріччя

26 липня в Херсонському обласному академічному театрі ляльок Євреський благодійно-просвітницький центр «Хесед Шмуель» відсвяткував 15-ту річницю створення власного культурно-національного товариства.
«Хесед Шмуель» - структура, що організує взаємодопомогу серед членів єврейської громади Херсонщини. Центр був створений в 2003 році за підтримки Американського Єврейського Об'єднаного Розподільчого Комітету «Джойнт» та Конференції з матеріальних претензій євреїв до Німеччини.
Керівник Херсонського Єврейського благодійно-просвітницького центру «Хесед Шмуель» - Олександр Вайнер.


На захід завітали близько 300 осіб: члени Херсонської єврейської общини, головний рабин Херсона і області Іосеф Іцхак Вольф, консул Держави Ізраїль в м. Одеса, директор Одеського офісу «Джойнт» і керівники єврейських Центрів Півдня України, а також керівники національно-культурних товариств Херсона і громадських організацій.


Привітати єврейську громаду Херсонщини завітав і директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій:
«Я вдячний тим, хто допомагає Центру у реалізації проектів-щодо допомоги потребуючим та збереженні  культурно-історичної спадщини єврейського народу.  Вже 15 років своїм прикладом Ви демонструєте, що безкорислива допомога в поліпшенні життя людей і любов до ближнього – це ті основоположні цінності, які мають єднати український народ. Дійсно, обсяг вашої роботи вражає. Я бажаю активістам Центру, а також вашим рідним і близьким міцного здоров'я, щастя, благополуччя, творчих успіхів у зміцненні миру і дружби між народами, які проживають на Херсонщині».


Цілями організації є надання благодійної допомоги малозабезпеченим людям похилого віку і дітям з особливими потребами. Головними завданням є безкорисна допомога в поліпшенні життя людей.
У структурі організації працюють такі програми, як: «Догляд на дому», «Денний центр», «Зимова допомога» та «Екстрена допомога».Корисні посилання