Херсонський обласний центр громадського здоров’я нагородив організаторів і учасників акції «Безпечна осінь»

06.09.2021 10:21:26
Херсонський обласний центр громадського здоров’я нагородив організаторів і учасників акції «Безпечна осінь»

Безпека — передусім! Особливо це стосується поведінки дітей на дорогах під час навчального року, коли кількість школярів на вулицях значно зростає. Саме в цей час повторення правил безпеки, правил дорожнього руху і надання першої домедичної допомоги потрібне як ніколи.

1 вересня в рамках концертно-розважальної програми з нагоди Свята першого дзвоника клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради традиційно провів вуличну акцію «Безпечна осінь». Під час заходу учасники ще раз повторили і закріпили усі правила безпечної поведінки на дорогах.

Акція проведена за участю партнерів: СД пожежної частини №10, Управління патрульної поліції у Херсонській області, Товариства Червоного Хреста і бібліотеки №23 ім. Івана Багряного за підтримки КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» ХОР.

Близько сотні учасників дружно брали участь у вікторинах «101 попереджає», «Я і правила дорожнього руху», малювали різнобарвні картини на асфальті на тему «Обережно, діти на дорозі!». Також пройшли спільний флешмоб у форматі фотосесії «Я — за безпеку!», віртуальна подорож-вікторина «Місто-красень над Дніпром стоїть» та книжкова виставка-панорама «Херсон — південна краса України».

Практикум для дітей і батьків «Перша допомога» був проведений спільно з волонтером-інструктором Товариства Червоного Хреста України. Практичні навички реанімації при відсутності дихання і серцебиття жертви нещасного випадку корисні кожному, адже їх правильне застосування може врятувати не одне життя.

За організацію цікавого та корисного заходу КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» нагородив організаторів (клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи) Почесною грамотою. За активну участь та значний багаж знань щодо безпечної поведінки нагороди отримали Херсонська гімназія №13, Антонівська ЗОШ №18, Херсонська ЗОШ №36 і Херсонський НВК №48.

Корисні посилання