Херсонський обласний центр громадського здоров’я провів акцію до Міжнародного дня відмови від паління

21.11.2019 13:41:58
Херсонський обласний центр громадського здоров’я провів акцію до Міжнародного дня відмови від паління

21 листопада у Міжнародний день відмови від куріння (No Smoking Day) Херсонський обласний центр громадського здоров’я провів інформаційно-просвітницьку акцію для студентів Херсонського державного університету. Заступник директора центру Дар’я Седлєр і спеціаліст відділу моніторингу та оцінки Юлія Прокопенко поспілкувалися зі студентами і роздали їм буклети з інформацією про шкоду куріння для здоров’я людини. Друковані матеріали, що розповсюджувалися, надані ГО «Життя».

Активно долучилися до акції студенти медичного факультету. «Ми завжди підтримуємо всі ваші акції, тому що вони спрямовані на збереження здоров’я людей. Будь-яка акція – і ми завжди з вами!», - запевнила декан медичного факультету ХДУ Ірина Глущенко.

«Це далеко не перша акція обласного центру громадського здоров’я, - зазначила заступник директора центру Дар’я Седлєр. – Вона приурочена до Міжнародного дня відмови від паління, який встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році і проводиться щороку. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, відмову від куріння та інших залежностей».

 

Корисні посилання