І гіркота пече полинна…

28.04.2016 10:50:59
І гіркота пече полинна…

Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань. Тридцять років віддаляє український народ від тієї трагедії.

26 квітня1986 року о першій годині 26 хвилин на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка  сколихнула всю планету. 1986 рік – аварія на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації.

26  квітня  Каховська  районна  бібліотека  разом  з  бібліотекарями  ЗОШ №1  (Гарькава  О. І., Блищук Н.) провели урок вдячності «І гіркота пече полинна…» для  старшокласників. Юнаки декламували вірші, присвячені Чорнобильській трагедії.  Бібліотекарем районної бібліотеки Птицею В.А презентовано книжкову виставку  «Чорнобиль. Уроки і наслідки». Учні  переглянули документальні фільми «Чорнобиль.  Сторінки минулого» і «Чорнобиль. Вічний біль…».

Корисні посилання