І квартал 2013 року

19.01.2016 10:41:17
Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за І квартал 2013 року
 
У період з січня по березень 2013 року до обласної державної адміністрації надійшло 40 запитів про надання публічної інформації, з яких поштою – 23, факсом – 0, електронною поштою – 17.
 
За категоріями запитувачів 9 запитів надійшли від підприємств та організацій, 2 – від громадських об’єднань, 15 – від фізичних осіб, від представників ЗМІ – 3.
 
Більшу частину запитувачів цікавила інформація довідково-статичного характеру в галузі освіти, про товари та послуги, відомості фінансової політики, розпорядження бюджетними коштами, житлово-комунальні питання, охорона здоров’я, права інвалідів, довкілля, а також стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади.
 
37 запитів із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни, 1 запит опрацьовується.
 
Крім того, керуючись частиною третьою статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», 2 запити надіслано належним розпорядникам інформації з одночасним повідомленням про це відповідних запитувачів.
 
Питання про виконання районними державними адміністраціями вимог Закону України  «Про доступ до публічної інформації»  розглянуто на селекторній нараді 21 січня 2013 року, за результатами якого видано відповідне доручення голови обласної державної адміністрації від 24 січня 2013 року № 11-д.
 
28 березня 2013 року питання щодо практичного застосування вимог Закону України  «Про доступ до публічної інформації» детально обговорено на навчанні зі спеціалістами відділу забезпечення діяльності керівництва обласної державної адміністрації, проведеному в обласному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Корисні посилання