Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за I квартал 2016 року

04.04.2016 12:53:51

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за І квартал 2016 року

Протягом січня – березня 2016 року до обласної державної адміністрації надійшло 74 запити про надання публічної інформації, з яких поштою – 18, факсом – 2, електронною поштою – 46, по  телефону – 2, особисто – 6.

За категоріями     запитувачів    27 запитів надійшли від юридичних осіб, 33 – від фізичних осіб, 3 – від громадських об’єднань, 11 –від представників ЗМІ.

Більшу частину запитувачів цікавила інформація про: обсяг коштів з державного, обласного, міського бюджетів, передбачених на потреби внутрішньо переміщених осіб у 2016 році; соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців у 2015 році, а також в поточному році; штатний розпис облдержадміністрації, її структурних підрозділів; розмір посадових окладів, надбавок, премій заступників голови облдержадміністрації; витрати на утримання облдержадміністрації, службового транспорту облдержадміністрації; надання копій розпоряджень голови облдержадміністрації.

70 запитів із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни. Однак на 2 запити надано відповіді з порушенням 5-денного терміну. З метою недопущення в подальшому таких випадків спеціалістами відділу діловодства і доступу до публічної інформації управління з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату  обласної державної адміністрації надаються консультації та необхідні роз’яснення відповідальним працівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації й інших установ.

Станом на 01 квітня 2016 року один запит знаходиться на опрацюванні відповідно до вимог вказаного Закону.

3 запити надіслано розпорядникам інформації.

Корисні посилання