ІІ квартал 2013 року

19.01.2016 10:39:55
Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року
У період з квітня по червень 2013 року до обласної державної адміністрації надійшов 51 запит про надання публічної інформації, з яких поштою – 26, факсом – 2, електронною поштою – 23.

За категоріями запитувачів 10 запитів надійшли від підприємств та організацій, 2 – від громадських об’єднань, 11 – від юридичних осіб, 14 – від фізичних осіб,  від представників ЗМІ – 7.

Більшу частину запитувачів цікавила інформація про керівництво Херсонської обласної державної адміністрації, його транспортне забезпечення, роботу з надання доступу до публічної інформації, організація щодо забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (Євробаскет 2015), довідково-статичного характеру в галузі освіти, про товари, послуги,  фінансові відомості, розпорядження бюджетними коштами, житлово-комунальні питання, охорона здоров’я, довкілля, виконання плану заходів з впровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

51 запит із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Представники обласної державної адміністрації взяли участь у науково-практичному семінарі на тему: «Актуальні питання виконання органами державної влади Закону України «Про доступ до публічної інформації», проведеному Секретаріатом Кабінету Міністрів України на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України 31 травня 2013 року. За результатами участі в даному заході для працівників районних державних адміністрацій, відповідальних за доступ до публічної інформації, підготовлено і направлено рекомендації та роз’яснення зі спірних питань, що виникають у цій роботі.

Корисні посилання