ІІІ квартал 2015 року

19.01.2016 09:47:07

У період з липня по вересень 2015 року до обласної державної адміністрації надійшло 64 запитів про надання публічної інформації, з яких поштою – 25,електронною поштою – 37, особисто – 2.

За категоріями запитувачів 11 запитів надійшли від підприємств та організацій, 2– від громадських об’ єднань, 10 – від юридичних осіб, 24– від фізичних осіб, від представників ЗМІ – 17.

Більшу частину запитувачів цікавила інформація щодо громадян які проживають в АР Крим, що звернулися за отриманням адміністративних послуг на території Херсонської області; щодо забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб; щодо транскордонного співробітництва; щодо обсягу бюджету області; про надання переліку нерухомих пам’яток та об’єктів культурної спадщини національного значення; про підприємства, які мають дозвіл на видобуток піску на території області; перелік грантів від іноземних партнерів в Україні; надання копій розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

58 запитів із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

6 запитів на опрацюванні.

Корисні посилання