Інформація про проведення конференції «Форум послуг у сфері агропромислового комплексу»

14.03.2016 08:22:01
Інформація  про проведення конференції «Форум послуг у сфері агропромислового комплексу»

17 березня 2016 року в м. Херсоні, на базі Обласного плацу молоді, Департаментом агропромислового розвитку за участю Проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», який реалізується на території Херсонської області асоціацією MEDA (Канада), проводитиметься конференція «Форум послуг у сфері агропромислового комплексу».

Під час проведення вказаного заходу розглядатимуться питання щодо використання посадкового матеріалу, систем живлення та захисту рослин, переробки, зберігання, сертифікації та якості плодоовочевої продукції, а також проблем ведення бізнесу та стратегії розвитку виробництва сільськогосподарської продукції.

У конференції візьмуть участь представники проектів міжнародної технічної допомоги, бізнесових кіл, виробників систем живлення та захисту рослин, наукових установ, підприємств з переробки овочевої, плодової та баштанної продукції, фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Під час вказаного заходу проводитиметься конкурс серед учасників конференції та розігруватимуться призи на насіннєвий матеріал, мінеральні добрива та інше.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у Форумі, який відбудеться 17 березня 2016 року о 10.00 годині за адресою: м.Херсон, площа Шевченка, 1, Обласний палац молоді (колишній Будинок культури текстильників).

Корисні посилання