Ініціативна група колективу морського порту підтримала пропозицію ОДА

21.01.2016 12:09:45
Ініціативна група колективу морського порту підтримала пропозицію ОДА

Сьогодні, 21 січня, у ході бесіди в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика та ініціативної групи колективу ДП «Херсонський морський торговельний порт», колектив підтримав пропозицію  облдержадміністрації стосовно призначенняАндрія Соколова на посаду виконуючого обов’язки директора морського порту, строком на 2 місяці.

За словами Олександра Адамчика, облдержадміністрація направила листа до Мінінфраструктури з проханням призначити  директора морського порту лише з випробувальним строком, врахуючи настрої колективу підприємства.

Нагадаємо, 12 січня за ініціативи Мінінфраструктури в ході конкурсу з вибору керівника ДП «Херсонський морський торговельний порт» серед 5 кандидатів визнало найкращою презентацію про розвиток підприємства Андрія Соколова, він став переможцем конкурсу.  Таке рішення викликало значний супротив колективу порту, тому ОДА вирішала звернутися з листом до Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського. Враховуючи недостатній досвід роботи кандидата в галузі морського транспорту, ОДА просить призначитиАндрія Соколова на посаду виконуючого обов’язки директора, а не директора, строком на 2 місяці, щоб він на практиці міг продемонструвати свої професіональні якості та налагодити відносини з колективом підприємства.

Корисні посилання