Інвестори запропонували розширити курортно-рекреаційну територію центральної частини узбережжя Скадовська

31.10.2014 18:01:00

У Скадовському районі розглянули інвестиційну пропозицію про розширення курортно-рекреаційної території центральної частини узбережжя міста, що надійшла до районної державної адміністрації

У Скадовському районі розглянули інвестиційну пропозицію про розширення курортно-рекреаційної території центральної частини узбережжя міста, що надійшла до районної державної адміністрації. Про це повідомили на засіданні експертної ради з питань залучення інвестицій, в якому взяв участь радник голови обласної державної адміністрації Руслан Панчишин. Інвестор пропонує вирівняти лінію берегової смуги центральної частини міста, тим самим збільшивши корисну площу пляжу і глибину акваторії. 
Багатьох сьогодні турбує збільшення мулу та водоростей по лінії пляжу, адже Скадовськ має статус курортного міста і влітку сюди приїздить чимало відпочиваючих. На засіданні було зазначено, що реалізація запропонованого проекту дасть змогу не тільки поліпшити умови відпочинку на березі затоки, а й додатково створити нові робочі місця. Усі члени експертної ради підтримали зазначену пропозицію і вирішили сприяти реалізації цього інвестиційного проекту. 
У свою чергу, радник голови обласної державної адміністрації Руслан Панчишин висловив позицію обласного керівництва всіляко сприяти вирішенню будь-яких питань, що будуть гальмувати втілення відповідної ідеї. Заручившись підтримкою обласної державної адміністрації члени експертної ради обговорили нюанси проекту, надали деякі пропозиції та домовились всебічно вирішувати питання, що будуть виникати в процесі його реалізації. 

Корисні посилання