ІХ Чемпіонат України по пляжному гандболу серед жінок

06.07.2016 14:58:30
ІХ Чемпіонат України по пляжному гандболу серед жінок

З 01 по 05 липня 2016 року у селищі Лазурне Скадовського району на базі відпочинку Херсонського Державного педагогічного університету “Буревісник” пройшов ІХ Чемпіонат України по пляжному гандболу серед жінок, в якому брали участь команди з Херсонської, Львівської, Харківської та Одеської областей.

Фінальний матч відбувся 05 липня 2016 року між командами Херсону та Харкова.

У фінальній грі перемогла команда “Дніпрянка-1” з міста Херсону, до складу якої увійшли дівчата зі Скадовська — Ткаченко Юлія та Кирилова Валерія.

Кирилова Валерія, до речі,  отримала приз від голови районної державної адміністрації Віктора Турика, як кращий гравець Чемпіонату.

Вітаючи учасників змагань, Віктор Турик наголосив на тому, що дані змагання популяризують здоровий спортивний спосіб життя серед населення України, заохочують юнацтво займатися спортом та підвищують спортивний статус Херсонщини,  Скадовського району.

Привітав учасників змагань, подякував за гарну, видовищну гру, незабутні емоції та враження від Чемпіонату України.

Пляжний гандбол викликав справжній інтерес у мешканців й гостей Скадовського району. Вони прийшли подивитися не тільки спортивне видовище, а зацікавилися пляжним гандболом, як видом спорту, історією його виникнення та правилами гри, його розвитку.

Віктор Турик акцентував увагу присутніх на тому, що адміністрація Скадовського району та громадськість працюють щоб популяризувати пляжні види спорту, планують побудувати відповідні спортивні майданчики для привабливості Скадовського району для проведення різноманітних спартакіад, чемпіонатів, змагань, тощо. Побажав учасникам перемог, як у спорті, так і в житті, а також бути гідними громадянами свої країни та досягти найвищого призового титулу на Чемпіонаті Європи з пляжного гандболу, який пройде у Португалії.

Також присутніх привітала начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ольга Миронець, яка зазначила, що Скадовський район є унікальним з точки зору розвитку пляжних видів спорту, тому що має у наявності багатокілометрові пляжі та тепле, лагідне, привітне море.

Приємною новиною для усіх присутніх стали озвучені результати експертів книги Рекордів Гінеса України, відповідно до яких найстаршим діючим гравцем з пляжного жіночого гандболу у 2016 році визнано і зареєстровано Валентину Поляк – президента асоціації пляжного гандболу у Херсонській області. Вітаємо, бажаємо і надалі бути прикладом для підростаючого покоління.

За підсумками змагань сформовано збірну команду України по пляжному гандболу, яка 07 липня 2016 року відлітає до Португалії для участі у Чемпіонаті Європи серед молоді. Головний тренер збірної України – наш земляк, тренер команди «Дніпрянка-1» Милославський Михайло Борисович. П’ятеро дівчат з Херсонщини увійшли до збірної України, є там і наша землячка, Скадовчанка- Кальченко Анастасія – горді, бо наша! Також до збірної команди увійшли по дві спортсменки з Харкову, Львову, Одеси та Києву.

Районна державна адміністрація вболіватиме за Україну, Херсонську команду, щиро вірити у її перемогу і впевнена, що наші спортсмени пройдуть через всі випробування і неодмінно отримають перемогу та принесуть славу рідній Херсонщині та Україні!

Корисні посилання