З Білозерського районного бюджету на реалізацію програми «Власний дім» інвестовано 450 тис. грн

05.09.2013 23:25:00

В смт Білозерка на нараді, яка відбулася 04 вересня 2013 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Леоніда Фастовця було проаналізовано стан виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селіВ смт Білозерка на нараді, яка відбулася 04 вересня 2013 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Леоніда Фастовця було проаналізовано стан виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки.

Заходи районної цільової програми “Власний дім” є головним засобом інвестування коштів на підтримку індивідуального житлового будівництва на  селі, поліпшення житлово-побутових умов сільського населення шляхом надання  їм кредитів для будівництва та придбання житла, розвитку інженерної інфраструктури сіл, та збільшення  самозайнятості сільського  населення, покращення соціально-демографічної ситуації, стимулювання закріплення і зростання чисельності молоді на селі через надання преференцій в отриманні державних пільгових кредитів молодим сім’ям і молодим спеціалістам.

Саме таке завдання поставлене перед місцевими органами влади Президентом України Віктором Януковичем.

Так, на реалізацію програми в 2013 році з районного бюджету передбачено виділення коштів  у сумі 450 тис. грн по спеціальному фонду.

З початку 2013 року районною державною адміністрацією видано 26 клопотань жителям району, з них  7 – на газифікацію житлових будинків, 12 – на придбання житлового будинку, 7 –  на реконструкцію та добудову житлового будинку. Це дало змогу жителям району з початку року отримати 792 тис.кредитних коштів. Але є потреба у збільшенні фінансування.

З метою більшої підтримки сільського населення селищній, сільським радам рекомендовано розробити та затвердити відповідні програми на місцевому рівні для фінансування Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, що дасть змогу збільшити кількість та суми кредитів мешканцям району.

Корисні посилання