З бюджету Каховки виділено більше 1,5 млн грн на ремонти у закладах освіти

23.08.2013 16:16:00

З бюджету розвитку міста Каховки виділені кошти в сумі 1 млн 548 тис. 112 грн на виконання капітальних ремонтів в закладах освіти

В рамках реалізації соціальних ініциатив Президента, з бюджету розвитку міста Каховки виділені кошти в сумі 1 млн 548 тис. 112 грн на виконання капітальних ремонтів в закладах освіти, а саме: на встановлення металопластикових вікон у всіх дошкільних закладах, школах № 1, 2, 3, 4, 6, гімназії, дитячо-юнацькій спортивній школі. Також заплановано капітальний ремонт фасаду СЗОШ № 2 та Центру дитячої творчості, капітальний ремонт системи опалення станції юних натуралістів. Пріоритетними напрямками в укріпленні матеріальної бази є: ремонт покрівлі, якісне теплопостачання, встановлення металопластикових вікон і енергозберігаючі технології.
На даний час вже виконані капітальні ремонти по встановленню металопластикових вікон в ЗОШ №1, СЗОШ №2, ЗОШ №№ 3, 4, 6, я/с №4 «Горобинка», я/с №5 «Берізка», я/с №8 «Іскорка», виконано ремонт фасаду  СЗОШ №2, закінчено капітальний ремонт системи опалення я/с №5 «Берізка».
В загальноосвітній школі № 1 вже встановлено 82 металопластикові вікна. З них 20 за кошти міського бюджету і 62 за рахунок добровільних батьківських внесків. Також за кошти міського бюджету в будівлю початкової ланки школи № 1 куплена нова кухонна плита вартістю 8,8 тис. грн. Оновленим виглядає й фасад спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 з найдавнішої освітньої споруди міста (ремонт якої обійшовся міському бюджету в 150 тис. грн) тепер разом із новими вікнами: 10 з них встановлено на виділені з бюджету розвитку 25 тис. грн, 11 за батьківські кошти.
Матеріально-технічна база закладів освіти знаходиться у задовільному стані: в усіх закладах за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів виконано капітальні і поточні ремонти приміщень. Підтримується належне функціонування всіх інженерних мереж, виконуються вимоги інспекції охорони праці, санепідемстанції, пожежного нагляду, інспекцій по енергозбереженню. Перевірку готовності навчальних закладів міста Каховки до нового 2013/2014 навчального року здійснено у серпні комісією міськвиконкому на чолі з заступником міського голови Віталієм Чернявським. 

Корисні посилання