Я маю право!

Відео "Я МАЮ ПРАВО"

Загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

 

НЕОБХІДНО ЗНАТИ

05.03.2019 08:05:39

Пам’ятка щодо відповідальності за несплату аліментів на дитину Пам’ятка добросусідство та засоби захисту земельної ділянки Пам’ятка щодо судового оскарження дій, рішень чи безд..

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

23.02.2018 08:04:13

http://pravo.minjust.gov.ua/ http://minjust.gov.ua/ http://zakon3.rada.gov.ua/laws http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/346017 ..

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

23.02.2018 08:02:10

Безоплатна правова допомога складається з: -    безоплатної первинної правової допомоги; -    безоплатної вторинної правової допомоги. Довідка: Херсонська обласна де..

Корисні посилання