Які продукти харчування можливо перевезти через кордон України на Крим?

14.02.2017 07:10:14
Які продукти харчування можливо перевезти через кордон України на Крим?

До Херсонської митниці ДФС надходять звернення громадян щодо роз’яснень про можливість провезення будь-яких продуктів харчування через адміністративний кордон АР Крим.
Повідомляємо, що згідно з додатком до Постанови КМУ від 16 грудня 2015 року № 1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію» визначено соціально значущі продукти харчування, які можуть бути переміщені через адміністративний кордон з АР Крим, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 10 тис. грн та сумарна вага яких не перевищує 50 кг на одну особу, а саме:

  • борошно пшеничне вищого сорту;
  • хліб з борошна пшеничного вищого сорту;
  • хліб з борошна пшеничного І сорту;
  • хліб житньо-пшеничний;
  • макаронні вироби (вермішель з борошна пшеничного вищого сорту);
  • крупи гречані;
  • рис;
  • яловичина І категорії;
  • свинина;
  • сало;
  • птиця;
  • ковбаса варена І сорту;
  • молоко жирністю 2,5%;
  • сметана жирністю 20%;
  • сир м’який;
  • масло;
  • яйця курячі;
  • цукор-пісок;
  • олія соняшникова;
  • картопля;
  • сіль.

Додатково повідомляємо, що відповідно вищезазначеної Постанови КМУ №1035, заборонено на період тимчасової окупації поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію, за винятком особистих речей громадян, визначених ч.1 ст.370 Митного кодексу України (крім товарів, визначених п.24 ч.1 зазначеної статті), що переміщуються у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області



Корисні посилання