Якісні адмінпослуги для всіх: у рамках “Великого будівництва” збудовано ЦНАП в Новій Каховці  

31.08.2021 14:54:37
Якісні адмінпослуги для всіх: у рамках “Великого будівництва” збудовано ЦНАП в Новій Каховці  

У Новій Каховці завершено спорудження нової будівлі центру надання адміністративних послуг. Підрядною організацією ПМП “Віра” роботи виконано на 100%. Проєкт реалізується в рамках програми Президента України “Велике будівництво”. 

Завітав до новозбудованого ЦНАПу, аби перевірити якість виконаних робіт, голова облдержадміністрації Сергій Козир. Він розповів, що після завезення та встановлення необхідного обладнання ЦНАП зможе приймати відвідувачів. Це буде до Дня Нової Каховки, який відзначають в останню неділю вересня. 

“Якісні та комфортні послуги мають бути доступними для всіх. У ЦНАПі можна оформити необхідні документи не відвідуючи десятки установ, а прийти й отримати необхідну довідку швидко та на місці. Це буде установа перш за все для людей, де кожен відчуватиме повагу до себе й отримуватиме якісне обслуговування”, - наголосив очільник Херсонщини. 

Новокаховський ЦНАП - це окреме приміщення фронт-офісу та бек-офісу, відкритий простір у зоні обслуговування, комфортні місця для очікування та обслуговування, у тому числі осіб з обмеженими можливостями, запис на відвідування центру онлайн, універсальне обслуговування фахівцями високого рівня.

Послугами сучасного ЦНАПу зовсім скоро зможуть скористатися понад 70 000 жителів Новокаховської громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр надання адмінпослуг зможе приймати до 140-150 відвідувачів.Корисні посилання