Мешканці Великолепетиського району активно долучилися до осіннього місячника з благоустрою

19.09.2014 17:08:00

18 вересня 2014 року у рамках проведення осіннього місячника з благоустрою на Великолепетищині відбувся черговий «чистий четвер»

18 вересня 2014 року у рамках проведення осіннього місячника з благоустрою на Великолепетищині відбувся черговий «чистий четвер», у якому взяли участь працівники органів державної влади, місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій району та учнівська молодь. До співробітників державних установ, які традиційно виходять на суботники, приєдналися звичайні мешканці району.
Цього дня було здійснено роботи по впорядкуванню прилеглих до адмінбудівель територій, вуличних шляхів, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, територій біля закладів соціальної сфери, приведенню в належний санітарний стан прибудинкових територій. Очищалися стихійні сміттєзвалища, вивозилося сміття, проводилося білування бордюрів. Загалом під час проведення суботника у населених пунктах району працювало близько 1620 осіб з 42 установ та організацій. Було задіяно 9 одиниць техніки.
Ознайомившись з ходом проведених робіт під час суботника, голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський зазначив: «Дуже приємно, що разом з працівниками державних установ, трудових колективів підприємств, організацій району працювали й небайдужі мешканці району. Зважаючи на неабияку активність та згуртованість, а також на результат проведеної роботи, хочеться, щоб до загальнорайонних суботників долучалось усе більше мешканців Великолепетищини. І тільки за цієї умови дбайливе ставлення до довкілля стане повсякденною нормою нашого життя».

Корисні посилання