Жителі Великолепетиського району в зону проведення АТО передадуть два легкових автомобілі

19.11.2014 22:25:00

18 листопада 2014 року на центральній площі Великої Лепетихи відбувся захід, який об’єднав всіх тих, кому небайдужа подальша доля країни

18 листопада 2014 року на центральній площі Великої Лепетихи відбувся захід, який об’єднав всіх тих, кому небайдужа подальша доля країни. Цього дня великолепетисці урочисто проводжали волонтерів – членів загону ГО «Великолепетиська самооборона», які вирушали до зони проведення антитерористичної операції з почесною місією – вручити захисникам найнеобхідніше від мешканців району.
Така акція членами загону проводиться не вперше. Але сьогодні вона особлива, оскільки волонтери вирушать в зону АТО не лише з теплим одягом, продуктами харчування, військовим обмундируванням, а й з особливими подарунками – двома автомобілями. Зі словами подяки до всіх, хто долучається до благородної місії і підтримує українську армію, звернувся голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський, який зазначив: «Сила українського народу – у єдності. Сьогодні ми маємо докласти всіх зусиль для захисту України: хто безстрашно обороняючи кордони, хто – посильно допомагаючи нашим солдатам». 
Не залишилися осторонь і волонтери старшого покоління – районна рада ветеранів, члени якої є постійними учасниками благодійних акцій, допомагають солдатам продуктами харчування, в’яжуть шкарпетки. Цього дня з імпровізованої сцени лунали патріотичні пісні у виконанні солістів районного, селищного будинків культури та дитячої школи мистецтв.

Корисні посилання