Мешканку Нижньосірогозького району поздоровили зі 100-річним ювілеєм

07.10.2013 21:50:00

04 жовтня 2013 року від імені Президента України привітали мешканку с.Нижні Торгаї Нижньосірогозького району Харченко Пелагею Павлівну, якій у цей день виповнилося 100 років

04 жовтня 2013 року від імені Президента України привітали мешканку с.Нижні Торгаї Нижньосірогозького району Харченко Пелагею Павлівну, якій у цей день виповнилося 100 років.
Привітати ювілярку завітали в гості: голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін, голова районної ради Володимир Мельничук, депутат обласної ради Сергій Сорокунський, Нижньоторгаївський сільський голова Василь Базик, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Пашко, начальник управління Пенсійного фонду в районі Світлана Булгакова, директор комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Людмила Бородіна. 
Ювілярку поздоровили зі святом та вручили матеріальну допомогу у розмірі 1 тисячі гривень від обласної державної адміністрації та цінний подарунок від районної державної адміністрації на суму 1,0 тис. грн. Квіти та подарунки отримала Пелагея Павлівна також і від інших гостей. 

Корисні посилання