Юрій Гусєв обговорив із жителями Кочубеївської ОТГ питання доріг

12.08.2019 18:28:15
Юрій Гусєв обговорив із жителями Кочубеївської ОТГ питання доріг

З наболілого розпочалося спілкування голови облдержадміністрації Юрія Гусєва з жителями Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, яке відбулося 12 серпня.
Селяни наголосили на незадовільному стані доріг, який впливає не лише на комфортність поїздок, але й на роботу екстреної швидкої допомоги та умови перевезення дітей до школи.

Юрій Гусєв зауважив, що ямкові ремонти не рятують зруйновані автодороги, але саме на такий ремонт в області виділено найбільше коштів.
Наразі спільно з керівниками районів, громадами триває визначення із найбільш проблемних автошляхів, які потрібно відновлювати в рамках широкомасштабного капітального ремонту.

«Особисто для мене є важливими два критерії: здоров’я людей і майбутнє дітей. Щоб обидва їх врахувати , ми маємо зробити якісні дороги. Для цього прошу громаду подавати заявки на ремонт (не ямковий, а капітальний) у наступному році», - зазначив Юрій Гусєв.

Окрім самого ремонту доріг, гостро для громади стоїть питання встановлення дорожніх знаків, адже дорога, що пролягає через Кочубеївку транзитна і нею проїжджає багато великовантажного транспорту.

Заслухавши нагальні питання та пропозиції місцевої громади, Юрій Гусєв надав відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації. Корисні посилання