Юрій Гусєв ознайомився з роботою обласного онкологічного диспансеру

13.08.2019 17:49:31
Юрій Гусєв ознайомився з роботою обласного онкологічного диспансеру

13 серпня голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв з робочим візитом відвідав Херсонський обласний онкологічний диспансер.

Очільник області оглянув приміщення лікувально-профілактичного закладу, зокрема радіологічний корпус, диспансерне відділення, стаціонар поліклініки,а також відділення, в яких здійснюються ремонтні роботи.Головний лікар Ірина Сокур повідомила невтішну статистику, згідно з якою показник захворюваності на злоякісні новоутворення в Херсонській області перевищує загальноукраїнський: майже 3% населення Херсонщини перебуває на обліку в обласному канцер-реєстрі, а це становить близько 30 тис жителів. Протягом року диспансер надає консультативну допомогу 90 тис осіб.


Під час візиту було порушено питання про важливість обов’язкового проходження профілактичного огляду для населення щорічно з метою попередження та раннього виявлення онкологічних захворювань.


Також Юрій Гусєв наголосив на необхідності інформування населення Херсонської області про профілактику онкозахворювань.Корисні посилання